O nás

Kvůli vysoké konkurenci na trhu online půjček je pro zákazníky téměř nemožné udržet si celkový přehled o těch nejlepších nabídkách.

S vědomím toho si společnost Matchbanker dala za misi udělat trh s online půjčkami transparentnější, a tím zákazníkům usnadnit hledání půjčky, která odpovídá jejich potřebám a cílům.

Co je to Matchbanker?

Matchbaker je online srovnávací webová stránka s několikaletými zkušenostmi na finančním trhu. Naše služba je 100% bezplatná a nezávazná.

Co děláme?

Poskytujeme zákazníkům aktuální seznam těch nejlepších a nejvýhodnějších půjček na Českém trhu. Na tomto seznamu najdete všechny důležité informace o každé půjčce – částku, dobu splácení, úrokovou sazbu, a jak rychle může být půjčka vyplacena na Váš účet.

Dále Vás informujeme o konkrétních požadavcích nezbytných ke schválení. Všechny poskytovatele půjček jsme přezkoumali a dáváme Vám tak k dispozici jejich klady a zápory, které můžete využít při rozhodování o tom, zda je jejich půjčka pro Vás ta pravá.

Ve výsledku můžete ušetřit nejen čas, ale také peníze na poplatcích. Náš seznam totiž ukazuje skutečné náklady a poplatky spojené s danou půjčkou.

Proč byste nám měli věřit?

Matchbanker v současnosti působí ve 13 zemích Evropy: Dánsku, Švédsku, Norsku, Německu, Francii, Portugalsku, Mexiku, Španělsku, Polsku, Finsku, Rumunsku, České republice a Chorvatsku.

Díky úspěchu v předchozích zemích jsme mohli naši značku rozšířit dále. Důvodem, proč jsme byli tak úspěšní, je naše schopnost překonat očekávání zákazníků. Neustále se snažíme porozumět tomu, co si naši zákazníci přejí, abychom jim mohli poskytovat ty nejlepší služby. Spokojení zákazníci jsou klíčem k dobrému obchodu.

Pokud se chcete dozvědět více o našem obchodním modelu, klikněte zde.

Kdo jsme?

Matchbanker je vlastněn a provozován společností Karman Connect A/S (Formerly Lead Supply A/S), která je součástí společnosti North Media – veřejně obchodovatelná na kodaňské burze cenných papírů.

Karman Connect (Formerly Lead Supply) bylo založeno v roce 2014 a od té doby se rychle rozrostlo. Naše vize je jasná: Chceme se stát lídrem na trhu v Evropě v rámci toho, co děláme. Tým Matchbankeru se skládá z motivovaných zaměstnanců, kteří se starají o to, že na stránce vždy najdete to, co hledáte.

Sídlíme v ulici Dalgas Avenue 2F 2. v Aarhusu, v Dánsku.

Kontaktujte nás

Matchbanker není poskytovatelem půjček, ale internetovým srovnávačem. Tudíž nezodpovídáme dotazy týkající se konkrétních půjček na našem seznamu.

Máte-li dotaz ohledně konkrétní půjčky, obraťte se prosím na jejího poskytovatele.

Máte-li však jakkýkoliv dotaz ohledně případné spolupráce či právních záležitostí, neváhejte nás kontaktovat na info@matchbanker.com.

Andreas Linde
Autor
Expert na půjčky, Andreas Linde, pracoval ve finančním průmyslu od roku 2014. V Matchbanker píše o půjčkách, refinancování, RPSN, úrokových sazbách a všem souvisejícím s financemi.
Matchbanker > O nás