Informace o zprostředkovateli

Ve společnosti Matchbanker víme, že zorientování se na dnešním trhu on-line úvěrů je nejen obtížné a matoucí, ale i časově náročné.

Proto jsme se vydali na misi, která zajistí, že trh s úvěry na internetu bude pro zákazníky, kteří hledají nejlepší možný úvěr s nejlepšími podmínkami, transparentnější.

Při prosazování transparentnosti na trhu úvěrů na internetu však musíme být transparentní také my.

Níže Vám vysvětlíme:

  • Jak Vám Matchbanker může pomoci
  • Jak Matchbanker funguje
  • Jak vyděláváme peníze
  • Proč nám můžete věřit

Jak Vám může Matchbanker pomoci?

Matchbanker je internetová stránka, která porovnává finanční produkty, a v zájmu zákazníků usiluje o poskytování nejlepších finančních řešení.

Ve společnosti Matchbanker pracujeme usilovně na tom, aby byl náš seznam úvěrů aktualizován a obsahoval všechny výhodné úvěry na českém trhu.

To Vám umožní porovnat výši částky, dobu trvání, úrokové sazby, výplatní dobu atd. u různých typů úvěrů, což Vám usnadňuje výběr toho pravého úvěru, který odpovídá Vaší osobní situaci.

Neposkytujeme radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb., o spořebitelském úvěru ve znění pozdějších předpisů.

Jak Matchbanker funguje?

Společnost je zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru. Není poskytovatelem těchto ani jiných finančních produktů.

Při vstupu na webovou stránku Matchbankeru je zákazníkům poskytnut seznam úvěrů obsahující všechny informace potřebné k výběru toho správného, který odpovídá jejich specifickým potřebám.

V seznamu naleznete informace o výši úvěru, době trvání, nákladech spojených s úvěrem a odhadované době obdržení částky na Váš účet po schválení žádosti. Kromě toho jsme přezkoumali všechny úvěry na seznamu, abychom Vás informovali o jejich výhodách a nevýhodách.

Díky bezplatné službě Matchbanker ušetříte čas na běžně velmi náročném porovnávacím procesu.

Jak vyděláváme peníze?

Služba Matchbanker je 100% zdarma.

Pro spotřebitele jsou služby našeho webového portálu bezplatné, jako zprostředkovatel nejsme oprávnění pobírat odměnu nebo pobídku od spotřebitele i od poskytovatele nebo třetí osoby.

Při žádosti o půjčku prostřednictvím společnosti Matchanker Vám není účtován žádný poplatek. Proto není dražší získat půjčku pomocí Matchbankeru než ve srovnání s žádostí přímo na internetových stránkách poskytovatele úvěru.

Takže se sami sebe můžete ptát: Jak Matchbanker vydělává peníze?

Není tajemstvím, že chceme podnikat. Matchbanker má reklamní vztah (affiliate program) s některými poskytovateli nabízených úvěrů. Tento reklamní vztah znamená, že poskytovatelé úvěrů nám zaplatí odměnu za získání nových zákazníků přes Matchbanker.

Proto, když klepnete na odkaz o žádost na našich stránkách, obdržíme odměnu při její schválení.

Proč nám můžete věřit

Naše podnikání je udržitelné jen tehdy, jsou-li naši zákazníci se službou, kterou poskytujeme, spokojeni, a náš obsah je pro ně užitečný. Jediným způsobem, jak toho dosáhnout, je poskytnutí objektivní a nestranné služby.

Kromě toho investujeme mnoho peněz, které vyděláváme, zpět do zlepšování našich služeb.

Matchbanker je projektem společnosti Karman Connect A/S (Formerly Lead Supply A/S) se sídlem Paludan-Müllers Vej 40B, Aarhus N, 8200, Dánsko.

Vyloučení odpovědnosti

Ve firmě Matchbanker se vždy snažíme poskytovat našim zákazníkům správná data častým aktualizováním našeho seznamu úvěrů.

Někdy se však informace, jako jsou úrokové sazby, RPSN a další podmínky úvěru mění, a my se o tom z nějakého důvodu hned nedozvíme. A proto se informace na našich stránkách mohou lišit od informací na stránkch poskytovatele úvěru. Pokud tomu tak je, přečtěte si stránku poskytovatele úvěru, abyste se dostali k nejaktuálnějším podmínkám.

Andreas Linde
Autor
Expert na půjčky, Andreas Linde, pracoval ve finančním průmyslu od roku 2014. V Matchbanker píše o půjčkách, refinancování, RPSN, úrokových sazbách a všem souvisejícím s financemi.
Matchbanker > O nás > Informace o zprostředkovateli