Rychlá půjčka ještě dnes

Rychlá půjčka ještě dnes Vám zajistí peníze na účet či ruku ve stejný den. Mezi její nesporné výhody patří že je velmi rychlá, lehce dostupná a můžete ji získat bez ručení. Chcete-li peníze na účet během několika minut, vyberte si poskytovatele, který má bankovní účet u stejné banky jako Vy.

Přečtěte si více

Rychlá půjčka ještě dnes – úvod

rychla-pujcka-jeste-dnes

Každý se někdy může dostat do finančních potíží, které by se daly vyřešit získáním peněz do 15 minut. Při hledání vhodného poskytovatele půjčky je rychlost obdržení peněz pro klienty klíčová. Vždy si přejí mít peníze ve stejný den, jako si o půjčku zažádají, nejlépe ještě dnes.

Toto je způsobeno především odkládáním věcí na poslední chvíli, včetně placení účtů. Nejčastěji se jedná o účty za telefon, internet, elektřinu, nebo obecně jakékoliv účty po splatnosti.

Není to problém jen z hlediska toho, že si vezmete rychlou půjčku bez rozmyslu, ale také riskujete zápis do registru dlužníků. Do SOLUS se dostanete již po pozdním zaplacení třech po sobě jdoucích účtů.

Se záznamem v registru jde jen těžko získat klasická bankovní půjčka. V případu nouze se proto potom musíte obrátit na nebankovní instituce nabízející půjčky. Rychlá půjčka ještě dnes může pomoci překlenout těžké období, kdy opravdu potřebujete něco nutně zaplatit a nemáte peníze nazbyt.

Důvěra v Matchbanker

Matchbanker je inovativní platforma, která jednoduše prezentuje nabídky půjček, které jsou dostupné na internetu. Nabídka půjček se rozšiřuje a informace jsou pravidelně aktualizovány. 

Díky transparentnosti a jednoduchosti stránky je pro zákazníky jednoduší vybrat si toho správného poskytovatele půjčky. Matchbanker poskytuje informace o nejdůležitějších vlastnostech půjček, jejich výhodách a nevýhodách na jednom místě. 

Matchbanker má kořeny v Dánsku, a současně je aktivní v 9 zemích Evropy. Díky zkušenostem získaným na trhu půjček v každé zemi mají naši profesionální zaměstnanci vědomosti a data o tom, co je pro zákazníky nejdůležitější. 

To nám dovoluje přiblížit se skutečným potřebám zákazníků a nabízet modernizované služby. V Matchbankeru věříme, že spokojení zákazníci jsou klíčem k úspěchu.

Co budete potřebovat k vyřízení?

Peníze ještě dnes můžete získat podle vašich preferencí buď na bankovní účet, nebo hotově na ruku.

Online

Pokud chcete podat žádost online a obdržet peníze na účet, měli byste mít přístup k internetu, počítač nebo mobilní telefon, bankovní účet na své jméno a také internetové bankovnictví a email.

Samozřejmostí je občanský průkaz, kterým musíte prokázat svou totožnost.

Kvůli tomu, že si poskytovatel musí prověřit vaši úvěruschopnost, budete potřebovat také pracovní smlouvu, výpis z účtu nebo výplatní pásku. Mějte je připravené v elektronickém formátu pdf, který můžete jednoduše připojit jako přílohu k vaší žádosti nebo poslat emailem.

Osobně

Pokud chcete dostat peníze hotově na ruku, budete si muset domluvit schůzku s obchodním zástupcem společnosti, který vám peníze předá. Jinak můžete dojet na pobočku nebo si vyzvednout peníze na čerpací stanici – tam je ale také potřeba předem vyplnit elektronický formulář a získat schválení.

Nikdy nezapomeňte váš občanský průkaz, a popřípadě další dokumenty v papírové formě například pro doložení vašich příjmů.

Půjčka na účet ještě dnes

Převody z účtů u stejné banky jsou uskutečněny v rámci několika minut. Pro rychlost a obdržení peněz ještě dnes je důležité vybrat si poskytovatele, který má bankovní konto u stejné banky jako vy.

To můžete zjistit z jeho webových stránek nebo tady na Matchbankeru. Tato infromace je uvedena u každého poskytovatele půjček po rozkliknutí „více informací“.

Nemusíte dokládat, na co půjčku potřebujete. Můžete ji použít na cokoliv budete chtít.

Půjčka hotově ještě dnes 

Většina půjček je podmíněna vyplacením částky na bankovní účet, zejména kvůli bezpečnosti a přehledu o půjčkách a splátkách. 

Pokud však bankovní účet nemáte, nebo je z nějakého důvodu zablokovaný, tak můžete využít půjčku v hotovosti.

Rychlá půjčka ještě dnes

Poskytovatelů, kteří vám dají peníze hotově na ruku ubývá, ale stále na trhu můžete některé najít. Přijedou buď k vám domů a peníze vám předají osobně, nebo si je můžete vyzvednout na pobočce nebo dokonce i na čerpací stanici.

Lidé mohou být k těmto nabídkám skeptičtí, protože tyto nabídky půjček byly v minulosti spojovány s lichváři. Dnes je ale situace jiná a na trh dohlíží Česká národní banka. Všichni poskytovatelé půjček musí mít platnou licenci.

Poskytovatele si můžete prověřit na stránkách ČNB.

Nejdůležitější ale je, že si smlouvu důkladně přečtete. Pokud ji podepíšete bez rozmyslu, jste sami zodpovědní za to, jak moc ve výsledku přeplatíte.

Peníze do 15 minut?

Díky rychlým systémům a automatizaci probíhá vyřizování žádostí okamžitě. Téměř každá společnost klientům slibuje peníze do 10 nebo 15 minut.

Tento čas se začíná počítat ale až od schválení žádosti.

Před schválením musíte vyplnit formulář, můžete být kontaktováni telefonicky pro ověření informací nebo požádáni o více dokumentů. Všechno vyplňování a dokládání vám zabere nějaký čas. Obecně 15 minutovou hranici neberte doslovně, ale spíše jako dobu, kterou vám vyřizování půjčky zabere.

Jinak co se týká převodu peněz na vaše konto, peníze mohou přijít v řádu několika minut. Většina poskytovatelů půjček disponuje účty u více bank, takže si jednoduše vyberete toho, který má účet u stejné banky jako vy.

Půjčka ještě dnes – výhody

  • Dostupnost – na poli nebankovních půjček existuje více poskytovatelů, než je těch bankovních. Široká nabídka a možnost výběru je tak velkou výhodou.
  • Velké procento schválených žádostí
  • Rychlé vyřízení – minimum formalit, možnost vyřídit z domova
  • Bez ručení
  • Na cokoliv – nemusíte nikomu sdělovat proč peníze potřebujete.

Půjčka ještě dnes – nevýhody

  • Krátká doba splatnosti – peníze většinou musíte vrátit do 30 dní 
  • Omezená výše částky – částky u rychlých půjček se pohybují do 10 000 Kč
  • Poplatky – vysoké sakce za opožděné splacení

Krátkodobé půjčky jsou typem nebankovních půjček, jež Vám nabízí půjčení peněz na krátkou dobu, obvykle ale s delším datem splatnosti než-li „půjčky ještě dnes“.

Příklad – Rychlá půjčka ještě dnes

Celková výše 3.000 Kč
Doba trvání 20 dní
Poplatek 864,30 Kč
Úroková sazba 40 %
RPSN 13.901,40 %
Celkem k úhradě 3.930,05 Kč

Jde to i se záznamem v registru dlužníků?

Čím dál více lidí má nějaký ten vroubek v registru dlužníků, většinou ale úplně zbytečně. V tomto případě se zaměřte na půjčky bez registru, o kterých si můžete také přečíst a zažádat zde na Matchbankeru.

Důsledky nesplácení

Na konci webových stránek poskytovatelů se většinou dočtete, co můžete očekávat, pokud půjčku nesplatíte včas.

Při nejmenším se jedná o smluvní pokutu, ale půjčku po vás může vymáhat i inkasní agentura. Všechny náklady a poplatky budete muset proplatit, proto si dejte velký pozor na včasné splácení a přistupujte k půjčkám zodpovědně.

V nejhorším případě to může zajít až k exekuci vašeho majetku. Budete zaznamenáni v registru dlužníků a v registru exekucí a šance na získání další půjčky se přiblíží k nule.

Rychlá půjčka ještě dnes: 4.6/5 na základě 42 hodnocení - Přidat hodnocení

Najděte svou další půjčku přes Matchbanker